vyberte si
váš nový byt

Budova
Typ
Velikost
Cena

O projektu

Výstavba II. etapy Nové Karoliny byla zahájena v únoru 2017 bytovým domem, situovaným u náměstí Biskupa Bruna (objekt F). Termín jeho dokončení je plánován na podzim 2018. Objekt Bispkupa Bruna je výjimečný svou polohou u centrálního náměstí a výhledem na Beskydy a industriální komplex Dolní Vítkovice. Je tvořen 65 bytovými jednotkami ve 2. NP - 9. NP a s dispozicemi 1+kk-4+kk a dvěma komerčními jednotkami.

Parkování je zajištěno dostatkem parkovacích stání ve vlastní podzemní garáži. Byty ve druhém podlaží, orientované do vnitrobloku, disponují terasami a předzahrádkami a jsou stejně exkluzivní jako prostorné 4+kk byty, otevřené přímo do náměstí se střešními terasami, které vznikly ustoupením hmoty 7. a vyšších podlaží.

Dalším objektem je bytový dům E na ulici Na Prádle. Výstavba byla zahájena v lednu 2018 a dokončení je předpokládáno v létě 2019. V domě Na Prádle bude 39 bytů o velikosti 1+kk – 4kk, ve zvýšeném přízemí s předzahrádkami, ve vyšších patrech s prostornými lodžiemi a terasami. Parkování pro rezidenty je zajištěno v podzemním patře.

domluvte si prohlídku vašeho nového bytu

  • +420 731 533 522
  • +420 596 112 756
  • info@nkrd.cz

Zadejte váš e-mail nebo telefon, rádi
vám s výběrem Vašeho nového bytu pomůžeme.